Το σαλέ
Δίπλα στις πίστες και το πάρκινγκ υπάρχει ένα καταπληκτικό πετρόχτιστο σαλέ, σε δυο επίπεδα,με δυο τζάκια και απεριόριστη θέα στις πίστες, τα Τζουμέρκα, το Μέτσοβο και τα Ζαγοροχώρια.
Εκεί οι επισκέπτες σ’ ένα ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον μπορούν να απολαύσουν καφέδες και ροφήματα, ελαφριά σνακ και πίτες, αλλά και τοπικό τσίπουρο με παραδοσιακούς μεζέδες.
- H θέα από το chalet
- Η θέα από το chalet
- Moναδικές γεύσεις
- Το cafe
- Η θέα από το chalet
- To τζάκι
- Moναδικές γεύσεις
- To εξωτερικό του chalet
- Το chalet από τις πίστες
- Η θέα στις πίστες
- Το σαλέ
Στο χιονοδρομικό κέντρο υπάρχει κατάστημα ενοικίασης σύγχρονου εξοπλισμού σκι και snowboard, έλκηθρα για τους μικρούς μας φίλους και σχολή εκμάθησης σκι.
Παροχές
Σύντομα…
Μενού
Σύντομα…